Alicja Boncol i KoAlicja
Mariusz Kalaga

CASHflow
Fayerwerk
John Kentucky Band
Rebelianci
Wheels of Steel
PM2
PowerGrass
Konwój
Jan Manson Band
Gabrysia Mycielska & White Smoke
Zgredybillies

Urszula Chojan

Czarek Makiewicz Lonstar Babsztyl

Honky Tonk Brothers

Wojtek Dudkowsk i Droga na Ostrołękę
Colorado Band

West Side
Grupa Furmana
Drink Bar
Janusz Tytman
Tomek Szwed
The Trace
Whisky River

The Roadhouse

Ryszard Wolbach



Lonstar
Jeden z najpopularniejszych muzyków country w Polsce.
Piosenkarz, gitarzysta, autor przebojów, które stały się ponadczasowymi hymnami, producent własnych projektów muzycznych, promotor koncertów i festiwali, gorący propagator idei i stylu życia country w publikacjach, w cyklicznych autorskich audycjach radiowych i w programach TV, a także poprzez swój własny wizerunek i sposób bycia, począwszy od charakterystycznego stroju aż po swą konsekwentną postawę romantycznego cowboya, inteligentnego buntownika i krytycznego piewcy naszej rzeczywistości.

Nazywają go „Człowiekiem Renesansowym”: z wykształcenia architekt (przez szereg lat czynny w tym zawodzie), grafik, malarz-akwarelista, projektant okładek płyt i plakatów, filmoznawca i mistrz ceremonii na festiwalach filmowych, tłumacz symultaniczny (języki angielski i włoski), tancerz współtworzący w Polsce modę na amerykańskie „line dances”...


 Cezary Makiewicz

Lider i założyciel zespołu Cezary Makiewicz i KOLTERSI, śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Zdobywca I nagrody w ogólnopolskim konkursie na piosenkę inspirowaną muzyką country w 1997r za utwór „ Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”. Piosenka spodobała się nie tylko jury ale również festiwalowej publiczności i szybko stała się hymnem Pikniku Country w Mrągowie.

Jego kompozycje to propozycja innego spojrzenia na piosenki drogi. Nowoczesne aranżacje piosenek i świadome włączanie elementów muzyki folk, rock i pop, tworzą nową jakość na polskim muzycznym rynku. Od 1983r miłośnik Pikników Country w Mrągowie. Od 2006 roku Cezary z Koltersami współpracuje z grupą Babsztyl. Wielokrotnie nagradzany przez tygodnik „Dyliżans”. W 2010 r. płyta „Dobra piosenka” Cezarego Makiewicza została uznana przez czytelników „Dyliżansa” za płytę roku a piosenkę „Zdechł pies” za najlepszy utwór. W 2010 roku został również "Honorowym Obywatelem" Mrągowa. Tytuł ten przyznała Rada Miejska w Mrągowie na wniosek Towarzystwa Miłośników Ziemi Mrągowskiej, którego jest honorowym członkiem. W 2013r. wyróżniony odznaką za zasługi dla województwa Warmińsko-Mazurskiego. Pracuje z młodzieżą. Prowadzi zajęcia wokalne z dwoma dziewczęcymi zespołami "Crazy Daisy" i "Demolki" w olsztyneckim Miejskim Domu Kultury. Pracuje również jako realizator we własnym studio muzycznym „Majkel Studio” w Olsztynie.

"Moi słuchacze są dla mnie…jak balsam".

 


Alicja Boncol - w życiu kieruje się mottem:

„Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł się obyć bez uśmiechu, i nikt nie jest tak ubogi, aby go nie mógł podarować” oraz

„Myśleć ze sceptycyzmem i działać z optymizmem”.
Wraz z zespołem po raz pierwszy zaprezentowała się na eliminacjach w maju 1995 r. w Warszawie na Rakowcu, otwierając sobie tym możliwość występu na prestiżowej scenie w Mrągowie.

Na przestrzeni swojej działalności zaproszona była do udziału w Konwojach Country 95’ i '96 wraz z najlepszymi polskimi oraz amerykańskimi wykonawcami tego gatunku. Uczestniczyła w znaczących imprezach country, min.: PIKNIKU COUNTRY w Ostrołęce, Bydgoszczy, Lesku, Wiśle, Zielonej Górze, Ustrzykach Dolnych, Mrągowie (co roku).

Jest to jedyna grupa w Polsce, w której występowały TRZY WOKALISTKI!!! (Ala Boncol, Kasia Szubartowska, Sonia Lelek - obecnie: Drzymała), a które czasem i dziś spotykają się razem na scenie.

Nagrania z nieistniejącą już formacją "FAIR PLAY” zostały umieszczone na płytach CD pt.: "COUNTRY STOP", „TRUCKER COUNTRY”, na kasecie pt.: „Country Girls", dwie kasety z charytatywnego koncertu w Olsztynie pt.: „COUNTROWCY POWODZIANOM”. Dochód z tegoż koncertu został przeznaczony w całości dla ofiar powodzi. Posiada także nagrania „live” z koncertu w Radiu OPOLE a także nakręcone teledyski dla I programu TVP i TV Polonia.

Reprezentowała Polskę na prestiżowych imprezach zagranicznych m.in. na „VISAGINO COUNTRY” na Litwie - w sierpniu 2003 r. wystąpiła po raz pierwszy jako reprezentantka Polski na X-tym jubileuszowym Festiwalu „VISAGINO COUNTRY” na Litwie (a jak było, sami przeczytajcie - relacja uczestnika tej imprezy obok - (przeczytaj relację),, "COUNTRY PASSION" w Miramas we Francji, w Norwegii Niemczech, Czechach, Słowacji, Danii i wielu innych.
Ala Boncol preferuje nowoczesne trendy w muzyce prezentując zarazem swoje kompozycje. Uwielbia wykonywać utwory takich gwiazd amerykańskich jak: Miranda Lambert, Chely Wright, Lorrie Morgan, Shania Twain, Patty Loveless, Carlene Carter, Faith Hill, Joe Dee Messina, Reba McEntire, Shelby Lynn, Anita Cochran, Wynonna, Heather Myles, Linda Davis oraz napisanych
dla niej przez Bożenę Smolnicką, Wojtka Cejrowskiego, braci Gabłońskich, Krzyśka Cedro, Lonstara i wielu innych.


Tomasz Szwed

Autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej. Na estradzie od 1978 roku.

Twórca nastrojowych piosenek opowiadających o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Jego koncerty cieszą się powodzeniem – od Festiwali w Mrągowie, po kameralne recitale z towarzyszeniem gitary. Bawi się na nich młodzież i ludzie dojrzali, publiczność festynowa i widzowie bardziej wymagający. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzi koncerty, warsztaty muzyczne, teatralne i terapeutyczne, zasiada jako juror konkursów piosenki i przeglądów recytatorskich. Jego utwory pojawiły się na wielu płytach, a poezja w kilku tomikach. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych. Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach. Swój repertuar wzbogacił muzycznnymi komentarzami politycznymi, które przez cztery lata ukazywały się w programie "Szkło kontaktowe" TVN. Obecnie prezentuje je na scenach kabaretowych.

 


Babsztyl

Pier­wszy kon­cert zespołu pod nazwą „Bab­sztyl” miał miejsce na fes­ti­walu piosenki turysty­cznej „Bazuna” w Gniewie w 1977r. Młodzi stu­denci gdańskiej AWF — Zbyszek Hof­manRysiek Wol­bach zach­wycili zgro­mad­zoną na dziedz­ińcu zamkowym pub­liczność autorską „Bal­ladą o samot­ności”, zdoby­wa­jąc jedną z głównych nagród. Na tej samej sce­nie tryumfy świę­cił przyszły inżynier (PG) Lech Makowiecki, wspo­ma­ga­jący swym głosem i gitarą innego debi­u­tanta: Rudiego Schu­berta! Całonocne muzykowa­nia i „dżemy” spraw­iły, że „trójca” Hofman-Wolbach-Makowiecki poczuła ten sam feel­ing… I wtedy to właśnie — na wiele lat — zaw­iązał się trzon gdańskiej grupy muzy­cznej „Babsztyl”…

 

http://www.babsztyl.com/index.php/historia


Urszula Chojan 

Poznańska piosenkarka współpracująca z wieloma znanymi muzykami i kompozytorami. Z tych ostatnich warto wymienić: Andrzeja Mikołajczaka, Marka Brackiego, Andrzeja Walusa i Kostka Andreyeu. Obecnie solistka i liderka zespołu "Country Show Band", założonego w Poznaniu w 2004 roku.
Bogaty program muzyczny polskich i amerykańskich przebojów country, oraz własne utwory - to magnes przyciągający publiczność na liczne koncerty plenerowe w kraju. Urszula Chojan z zespołem chętnie wykonuje piosenki w odmianie rock-country i pop-country.Piosenkarka ma już na swoim koncie cztery płyty solowe: "Tak Kochać Można Tylko Raz", "Urszula Chojan", "Wszystko W Życiu Płynie" oraz "Pociąg Do Mrągowa". Materiał z tych płyt zdobył uznanie zarówno wśród krytyków muzyki country m in. red. Korneliusza Pacudy, red. Antka Kriesa (Radio Piekary), red. Marcina Andrzejewskiego ("Muzyk" nr 11/2009), jak i wśród publiczności podczas występów na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie w latach 2003, 2004, 2006 i 2009, oraz na licznych imprezach plenerowych w Polsce.


Honky Tonk Brothers  powstał z inicjatywy braci Roberta i Marcina Rybczyńskich po ich odejściu od zespołu „Electric Roosteres” jesienią 2001 roku, z którym to zespołem odnieśli na przełomie kilku lat kilka znaczących sukcesów łącznie ze zdobyciem tytułu Gigantów Country 2001 oraz dwukrotnym uczestnictwem na scenie głównej najważniejszej countrowej imprezy w kraju jakim jest Międzynarodowy Piknik Country w Mrągowie a w rezultacie zdobyciem III- go miejsca w prestiżowym plebiscycie „Piosenki Radia Kierowców” podczas tegoż Festiwalu w 2001 roku. Już jako zespół Honky Tonk Brothers z końcem kwietnia 2002 roku zespół wystąpił w Wielkiej Gali Muzyki Country w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, gdzie świętował zwycięstwo piosenki autorstwa współzałożyciela zespołu Roberta Rybczyńskiego, pod tytułem „"Jak ja nie lubię swojej roboty”", który to utwór został mianowany countrową Piosenką Roku 2001 w głosowaniu rozgłośni radiowych i wydawnictwa „Dyliżans”. Kolejnym miłym akcentem w krótkiej działalności zespołu było zdobycie ogromnie przez zespół cenionej „Przepustki do Mrągowa” na prestiżowym festiwalu w Polanicy Zdroju w kwietniu 2002 roku w doborowym towarzystwie wielu znakomitych muzyków i animatorów ruchu muzycznego country w Polsce. Od tego momentu datuje się ogromna ilość kolejnych, niemal cotygodniowych występów w wielu atrakcyjnych miejscach.


Wojciech Dudkowski

Jestem muzykantem. Muzyka gra we mnie. Zajmuję się nią od bardzo dawna. Przez wiele lat była moim hobby i zawodem. Pracowałem jako dziennikarz muzyczny w rozgłośniach radiowych. Zajmowałem się głownie muzyką country, ale miałem również epizod jako Dyrektor Muzyczny stacji radiowej. Grać uczę się sam. Podpatrując, słuchając i przede wszystkim czując. Podobnie jest ze śpiewem. Wielu powie – komponuję i pisze teksty. A ja po prostu tworzę piosenki. Niektóre wynikają z życiowego doświadczenia. Spora część zaś jest fikcją literacką. Występowałem na największych scenach country ( i nie tylko ) w Polsce – z Piknikiem Country w Mrągowie włącznie. Miałem również przyjemność prowadzić jako konferansjer koncerty na scenie w Mrągowie, a także na wielu innych festiwalach. Mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Dużych i małych. Plenerowych i zamkniętych. W tej dziedzinie jestem – “do wynajęcia”. Wraz z zespołem “Droga Na Ostrołękę” występujemy na imprezach wielkich i malutkich, prywatnych i ogólnie dostępnych.


Whisky River

istnieje na polskim rynku muzycznym przeszło 25 lat - od momentu założenia pozostając wiernym gatunkowi muzycznemu zwanemu muzyką country. Miarą niepowtarzalności śląskiego zespołu WHISKEY RIVER istniejącego na polskim rynku muzycznym od 1990 roku jest sposób w jaki członkowie grupy korzystają z różnych źródeł i gatunków muzycznych od amerykańskiej muzyki country, poprzez bluesowe i

 

rock-n-rollowe klimaty, aż do dawnych śląskich ludowych piosenek.

Od dwudziestu pięciu lat muzycy, których domem jest Śląsk wzdłuż i wszerz przemierzają ze swą muzyką kraj spotykając się z sympatią słuchaczy na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, festynach, festiwalach nie stroniąc od występów również w małych klubach, pubach itp. Kilkanaście nagranych płyt wyróżnia się niezwykłą różnorodnością: od zestawów autorskich kompozycji zagranych we własnym rozpoznawanym stylu, poprzez piosenki dla dzieci, kolędy i pastorałki świąteczne po niecodzienne opracowania ludowych śląskich melodii.

W środowisku fanów country zjeżdżających rokrocznie na jeden z największych europejskich festiwali COUNTRY PIKNIC w Mrągowie zespół posiada status czołowego przedstawiciela tego gatunku i określany jest mianem „grupa kultowa”, natomiast zwolennicy muzyki bluesowej wysoko oceniają umiejętności i brzmienie zespołu. Niemal 100 % autorskiego repertuaru złożonego z piosenek w języku polskim, których treść nierzadko dotyka tzw. codziennych

problemów zwykłego człowieka przysporzyła członkom zespołu sporej grupy zaprzysięgłych fanów.
 

Manson Band

 zespół został założony w 1988 roku. Grają teksańskiego rocka, a swoim brzmieniem i charyzmą lidera Jana Mansona przypominają legendę sothern-rocka Lynyrd Skynyrd.

Utwory Manson Band były promowane zarówno przez regionalne, jak i ogólnopolskie stacje radiowe. Teledyski można było zobaczyć między innymi w Polsacie, TVP2, telewizji Bravo i na innych kanałach muzycznych.


Colorado Band powstał w 1992 roku w Łodzi z połączenia dwóch łódzkich zespołów TEXEL oraz WESTERN STANDARD. Muzyka nowopowstałej formacji nawiązuje do korzeni country, jak również do klasycznego rocka. Amerykański rock z elementami country stał się inspiracją i wyzwaniem do stworzenia własnego, niespotykanego w Polsce brzmienia. W 1993 r. Colorado Band zaprezentował się na "Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Country" w Chróścinie Opolskiej, gdzie zajęli pierwsze miejsce i zostali zaproszeni do wzięcia udziału w XI Międzynarodowym Pikniku Country w Mrągowie. Dynamiczny sposób interpretacji utworów spodobał się publiczności, co zaowocowało regularnym zapraszaniem zespołu na kolejne mrągowskie Pikniki.


Ryszard Wolbach

Był jednym z założycieli zespołu Babsztyl, po jego reaktywacji ponownie został jego członkiem. W 2011 r opuszcza szeregi zespołu.

 

Laureat Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ośmiokrotne występował na Pikniku Country w Mrągowie. Z zespołem Harlem związany był od 1993 do końca 2008 roku. Jak podaje komunikat na oficjalnej stronie zespołu Harlem – od początku 2009 roku zaprzestał w nim działalności.

Od 2012 roku realizuje wraz z Agencją IDO projekt „Kolory Nadziei”, w ramach którego powstała pierwsza solowa płyta artysty pod tytułem „Wielki Dzień”. Odpowiada on w nim za kompozycje, teksty, wyraz artystyczny, stylistykę oraz produkcję muzyczną.

"Kolory Nadziei"

Pomysłodawczynią całego projektu jest Barbara Szafraniec. To nie tylko spektakl, to również wydawnictwo muzyczno - literackie opatrzone 2 płytami, program szkoleń motywacyjnych, a w przyszłości portal społecznościowy oraz Festiwal Szczęścia. W warstwie tematycznej, to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zwrócenie uwagi na możliwości ukryte w nas samych, zachęcenie do samorealizacji, uwolnienie pokładów dobrej energii w celu osiągnięcia szczęścia.


 Historia zespołu sięga drugiej połowy lat osiemdziesiątych,

kiedy to muzyka country w Polsce była towarem deficytowym. Najczęściej przywożona ze Stanów Zjednoczonych na czarnych krążkach i taśmach magnetofonowych docierała do nas w nienajlepszej jakości. W tej atmosferze nabierała dodatkowej tajemniczości, a wręcz magii, więc kiedy usłyszeliśmy kaskadowe dźwięki 5-cio strunowego banjo Erla Scruggs'a byliśmy oczarowani i już wiedzieliśmy, że to nasza muzyka. Nazywała się bluegrass.

Pierwszy znaczący sukces zespołu nastąpił w 1989 roku, kiedy to DRINK BAR okazał się najlepszym zespołem country w eliminacjach do Pikniku Country w Mrągowie. Wygrana wspólnie ze świetną lecz niewystępującą już dziś kapelą Little Maggie była także dużym sukcesem muzyki bluegrass w Polsce. Od tej pory DRINK BAR wielokrotnie występował na deskach amfiteatru nad jeziorem Czos. Dziś zespół można spotkać na wielu scenach całej Polski

jak i poza jej granicami.

 


Power Grass

nazwa zespołu to nawiązanie do muzyki bluegrass, która powstała w latach 40. ubiegłego wieku w Kentucky. Trawa o poranku wygląda tam, jakby była niebieska - mówi Janusz Tytman. Zespół  gra muzykę z nurtu Americana, który łączy w sobie elementy rocka, bluegrass, bluesa, country i folka.

Skład grupy tworzy siedem osób. Oprócz wszystkich podstawowych dla muzyki rozrywkowej instrumentów używają też bandżo, mandoliny i skrzypiec. Stylistyczna różnorodność kręci nas w muzyce najbardziej.
Każdy rodzaj muzyki - podobnie jak i inne dziedziny kultury- potrzebuje pozytywnych impulsów pozwalających gatunkowi, którego dotyczy rozwijać się, zyskiwać nową publiczność, wnosić ożywczy powiew świeżości, niezbędny do tego, by tradycyjne wartości mogły być udziałem także nowych, najmłodszych fanów muzyki.

Na naszym rynku muzycznym pojawia się właśnie ożywcza lokomotywa, zespół PowerGrass.

 


Grupa Wheels of Steel została założona w Kielcach wiosną 2006r. przez grającego na pedal steel guitar muzyka grupy Jukebox - Jerzego Dudka. W jej skład oprócz niego weszli młodzi muzycy związani wcześniej z innymi gatunkami muzycznymi - muzyką rock, funky, pop, bluesem. W tym samym roku wzięli udział w Przepustce do Mrągowa w Łęknicy. Od założenia do chwili obecnej grupa występuje na różnych imprezach krajowych (m.in. Mrągowo,) oraz na terenie woj. świętokrzyskiego wykonując głównie muzykę country.

Latem 2012 r. nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Zmienili się: perkusista i wokalistka, którą jest obecnie Joanna Orlińska.

Grupa wykonuje nowoczesny country – rock. W swoim różnorodnym repertuarze ma utwory m.in. z repertuaru grup Brooks & Dunn, Wynonny Judd, Reby McEntire, Breta Michaelsa, Cezarego Makiewicza oraz Johnny Casha.

Zespół gra w sześcioosobowym składzie: dwie gitary w zależności - elektryczne lub akustyczne, bas, bębny, klawisze, pedal steel gitar oraz banjo."


Zespół Cashflow tworzą zawodowi muzycy oraz miłośnicy rock and rolla i muzyki country.

 W listopadzie 2013 roku, zespół zajął 3 miejsce reprezentując Polskę na prestiżowym International Country Music Award w Pullman City. Podczas koncertu można usłyszeć największe przeboje takie jak: Ring of Fire, Jailhous Rock, Johnny B Goode, Blue Suede Shoes, Always on My Mind czy Sweet Home Alabama.

Frontman grupy jest również konferansjerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży eventowej. Z ogromnym poczuciem humoru i wyjątkową charyzmą.


Projekt muzyczny JOHN KENTUCKY pojawił się w 2006 roku, a inicjatorem przedsięwzięcia był Roman Wiktorek. Po nagraniu kilku autorskich piosenek demo utrzymanych w stylu poetyckiej americany, nagrania pojawiły się w kilku rozgłośniach radiowych. Kiedy po jakimś czasie wszystko umilkło i gdy wydawało się, że temat muzyczny John Kentucky został zamknięty, zmarł nieoczekiwanie przyjaciel Romka Wiktorka – Mirosław Breguła z grupy UNIVERSE. To spowodowało, że powstały napożegnanie z potrzeby serca piosenki o Mirku, które po umieszczeniu na portalu youtube wywołały fale bardzo pozytywnych opinii słuchaczy. Dodatkowo po śmierci na terminalu w Vancouver naszego rodaka Roberta Dziekańskiego, polonia kanadyjska zwróciła się do Romana Wiktorka z prośbą o napisanie piosenki pożegnalnej. Tak dotekstu Agnieszki Krupak (dziennikarki w Kanadzie) powstała muzyka i w konsekwencji piosenka pożegnalna. Utwór emitowany byłą na antenie polskiego radia oraz w mediach amerykańskich i kanadyjskich. Te dwa wydarzenia zadecydowały, że R. Wiktorek jako John Kentucky postanowił wrócić do grania. Pierwotny kształt zespołu jużjako JOHN KENTUCKY BAND powstał w marcu 2011.W dniu 15 lutego 2013 na rynku ukazała się pierwsza długogrająca płyta zespołu zatytułowana „Dotknij… czas”. „Płyta "Dotknij... czas" to pierwsza nasza płyta, bardzo ważna, przemyślana. Niektóre z piosenek przeleżały w szafie kilkanaście lat, aby teraz zaistnieć w świecie, który sprawia, że jako JOHN KENTUCKY BAND jesteśmy szczęśliwi - to świat muzyki, w którym wszystko gra. Płyta zawiera wiele emocji, przeżyć. Słowa zawarte w piosenkach są dla zespołu najważniejsze, a dodatkowe wykorzystanie dwóch wierszy Jonasza Kofty jest konsekwencją spojrzenia na świat tego wielkiego poety, będące tożsamym z postrzeganiem świata przez zespół. Zaproszeni goście (Janusz Yanina Iwański, Cezary Makiewicz, Julian Mere, Janusz Hryniewicz, Dariusz Czarny, Kasia Szubartowska, itd...) obsypali złotym pyłem swej doskonałości twór, który jako zespół przyjmujemy z otwartymi ramionami i dzielimy się nim z widzami podczas koncertów. Płyta jest drogowskazem nawiązującym do przemijania w kontekście poszukiwania swej drogi idąc pod górę z zakochaniem przy boku, uwrażliwia na potrzeby innych, poprzez wycinki rzeczywistości ze zwykłego dnia konkluduje w stronę siły miłości w życiu każdego z nas, pozwala uwierzyć w siebie i w marzenia, pomaga zrozumieć świat.”


Duet THE ROADHOUSE z Poznania wykonuje własne aranżacje standardów muzyki amerykańskiej (folk, americana, gospel, blues, bluegrass, country) z repertuaru Boba Dylana, Old Crow Medicine Show, Allman Brothers, Tony’ego Rice’a, Johnny’ego Casha, Creedence Clearwater Revival, Bruce’a Springsteena oraz utwory tradycyjne.

Atutem zespołu są dwa wokale oraz oryginalne i bogate jak na duet instrumentarium (gitary akustyczne, gitara slide, mandolina, banjo, harmonijki).

 

Duet THE ROADHOUSE to:

 Adam Czech – mandolina, gitara akustyczna, wokal

 Mateusz Rychły – gitara akustyczna, wokal, harmonijki, banjo, gitara slide